forex trading logo

Home Úspěchy žáků
Úspěchy žáků

2016

 


OMM 8.6.2016

OMM 8.6.2016

OMM 8.6.2016

 

2015

 


 

 

2014

 

 

V úterý 23.9.2014 se uskutečnil v Mariánských Lázních přespolní běh „ U medvědího pramene“.
I letos se tohoto běhu naše škola zúčastnila v počtu 24 žáků (12 žáků z 1.stupně a 12 žáků z 2.stupně).

Nejlépe se umístili  

Šárka Kapustniaková -  1.místo ve II.kategorii

Petr Řehák                  -  3.místo v I.kategorii

Petra Kuciková           -  4.místo ve III.kategorii

Ondřej Kucik               -  5.místo ve IV.kategorii

Další žáci  Vít Tůma, Kristýna Konighová, Daniel Puža, Filip Eliáš, Nikola Ladická, Adéla Tichoňová, Martin Zeman, Barbora Tesařová a Lukáš Beck se umístili do 10.místa.

Žáci 1.stupně - I. kategorie (1.- 3. třída)a II. kategorie (4.- 5. třída) se celkově umístili na 4.místě, žáci 2.stupně – III.kategorie dívky (6.-7. třída) se umístily na 5.místě, III.kategorie chlapci (6.-7. třída)se umístili na 2.místě, IV.kategorie dívky (8.-9. třída)se umístily na 4.místě a IV.kategorie (8.-9. třída) chlapci se umístili na 3.místě.

Všem, kteří naši školu reprezentovali moc děkujeme a těšíme se na další skvělé výkony v tomto školním roce.

 

 Mgr.Iveta Becková

2013


Květen 2013 Požární ochrana očima dětí 2013 (Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka, Mgr. Petra Šandová)

Literární práce (1. st.):
1. místo Jaroslava Macečková
2. místo Štěpánka Řeháková
Výtvarné práce (1. st.):
1. místo Patrik Tichoň

Květen 2013 MA - kategorie Kadet Okresní kolo

1. místo k. 8., 9. tř. Lukrécie Vojáčková
11. místo k. 2., 3. tř. Renata Vojáčková

2012 

20. 12. 2012 Liga odpadů - soutěž měst a obcí Karlovarského kraje
Výtvarná soutěž 2012 (Pavlína Sedláková, EKONOM - K. kraj)

2. místo 6. třída
3. místo 9. třída

14. 12. 2012 Florbal Cup (Mgr. Iveta Becková, ASŠK)

4. místo III. kategorie výběr žáků

13. 12. 2012 Florbal Cup (Mgr. Iveta Becková, ASŠK)

4. místo IV. kategorie výběr žáků

30. 11. 2012 Šplh (Mgr. Iveta Becková, ASŠK)

1. místo Nikola Ladická 6. tř. Šplhoun 2012-13
1. místo Šárka Kapusniaková 3. tř. Šplhoun 2012-13
1. místo Karolína Řezníčková 8. tř. Šplhoun 2012-13
Absolutní šplhna 2. stupně - Nikola Ladická

25. 9. 2012 Přespolní běh SOK M. Lázně (Mgr. Iveta Becková, MěDDM Dráček)

Kategorie I. Dívky 2. místo Kapusniaková Šárka

Kategorie III. Mladší chlapci 1. misto Kucík Ondřej

Družstva:

3. místo k. I. Dívky
3. místo k. II. Hoši
3. místo k. IV. Dívky
3. místo k. IV. Hoši
3. místo k. III. Hoši

Další...

2011

21.4.2010
Soutěž hlídek mladých zdravotníků - 3.místo, okresní kolo

 

29.4.2010
4.,5.třída Konverzační soutěž - němčina nás baví , okresní kolo Lukáš Beck 4.místo, Vojtěch Štrunc 2.místo

 

4.5.2010
1.st. 1. místo - Mc Donalds´ Cup


11.5.2010
1.st. Kinderiáda - 10.místo ze 35 zúčastněných škol

13.5.2010
Olympiáda Mikroregionu  Velká Hleďsebe    1.místo


MAO okresu Cheb - kategorie Benjamín  
2.místo L.Vojáčková

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.