forex trading logo

Poradenství a pomoc

Home Projekty školy
Projekty školy

 

Zapojení školy do projektů ve školním roce 2019/2020

 


Ve školním roce 2019/20 se naše škola zapojila do řady projektů, avšak některé z nich nebylo možné dokončit z důvodu uzavření školy.

Dlouhodobě je škola zapojena do projektů „Školní mléko“ a „Ovoce do škol“.

Dále jsme zapojeni do ekologických projektů „Recyklohraní“, zaměřený na třídění odpadů.

V rámci prevence jsme se zapojili do projektu „Kraje pro bezpečný internet“ – 1 žákyně získala odměnu.

Během školního roku se uskutečnila řada třídních projektů – Halloween, Vánoční besídky, Veselé zoubky (1.tř.), Čas (4.tř.). Nedokončené projekty - preventivní program Ajax (3.tř.), dopravní výchova (4.tř.), Les ve škole (4.tř.), Ekologoví skřítkové (2.tř.), Třídní rada (5.tř.).

Aktivně jsme se zapojili do projektu Místního akčního plánu „Rozvoj vzdělávání na Mariánskolázeňsku.“ Naše škola měla zastoupení v pěti ze šesti pracovních skupin – v čtenářské a matematické gramotnosti, rovné příležitosti, v regionální identitě a v předškolním vzdělávání. Řada učitelů se aktivně účastnila především vzdělávacích akcí. Některé paní učitelky z 1.stupně se zapojily jako lektorky do projektu „Společně do školy“, zaměřený na přípravu předškoláků ze sociálně znevýhodněného prostředí, avšak projekt se nedokončil.

Dále se škola zapojila do projektu „Podpora společného vzdělávání v pedagogické praxi APIV B“, který realizuje Národní pedagogický institut, zaměřený na zdokonalování pedagogické práce ve společném vzdělávání – uskutečnily se 3 semináře pro sborovnu, vedení školy se zúčastnilo 1 kurzu, 5x využili pedagogové expertní služby, 2 učitelkám je poskytována mentorská podpora, 1x je poskytována koučovací podpora.

Od srpna 2019 škola realizuje dvouletý projekt „Šablony II.“ – daří se nám průběžně plnit využití ICT, doučování, klub čtenářský a německého jazyka. Ostatní aktivity jsme nuceni přesunout na další školní rok.

Оформити онлайн кредит безробітним на картку простіше простого. Заходить на сайт МФО, подавайте заявку і чекайте рішення. Розгляньте кілька фінансових продуктів, а потім беріть позику на картку через Інтернет онлайн. Потрібен паспорт українця. Какой процент в день для получения займа вам подходит? Оформляя кредит онлайн на карту круглосуточно, можно не думать об этом. Будь-якої доби отримати гроші на банківський рахунок допоможе позика цілодобово на картку в Україні. Дуже зручно та вигідно. Як сьогодні отримати позику онлайн, коли гроші потрібні дуже терміново? Все просто - потрібно звернутися в мікрофінансову організацію в Україні.

 


Založeno na Joomla!. Designed by: free joomla themes  Valid XHTML and CSS.